Rozumiem

Stosujemy ciasteczka, żeby jeszcze lepiej działałać dla Ciebie. Zapraszamy do Zieleńca!

LATO w Zieleńcu  Ski&Spa

Odpocznij w Zieleńcu latem !

Zastanawiacie się Państwo dokąd udać się na wypoczynek letni? Odpowiedź jest jedna: do Ski&Spa w Zieleńcu! Gwarantujemy niezapomnianą przygodę, wiele atrakcji i udany wypoczynek.  Latem zapewniamy naszym gościom - bezpłatny dostęp do grilla, ogniska, zewnętrznego basenu dla dzieci, leżaków do opalania. Oprócz tego do dyspozycji gości udostępniamy - wypożyczalnie rowerów na miejscu, dyski do gry w disc golfa, automat do gry w darta, zestawy do gry w badmintona, zestaw kól do gry w bulle. Wieczorem natomiast do Państwa dyspozycji oddajemy strefę SPA - jacuzzi, sauny - parowa i sucha, grotę solną, pokój relaksu i lampoterapia. Po dniu pełnym wrażeń, zapraszamy także do zapozania się z naszą ofertą masaży.

Zapewniamy dostęp do sportów letnich – rowery,  wycieczki piesze,   disc golf,  darty,  badminton,  bulle. Dla mniej aktywnych oferujemy wspaniałe, niemal zapierające w piersiach dech widoki, świeże rześkie powietrze oraz chwilę wytchnienia.

Lato w Zieleńcu to także walory zdrowotne. Świeże, nieskażone powietrze, ciśnienie, które zmusza organizm do produkcji dużej ilości krwinek czerwonych oraz woda uzdrowiskowa - zawierająca duże ilości wapnia, żelaza, magnezu, strontu i innych rzadkich metali.

Pobyt w Zieleńcu pozytywnie wpływa na zdrowie. Wzmocnia organizm fizycznie a pobyt w naszym SPA zregeneruje Państwa ducha. Wokół Zieleńca znajdują się także miejscowości uzdrowiskowe z niezwykłymi właściwościami wody.

Już od początku lipca w Zieleńcu uruchomione zostają wyciągi, co pozwoli mniej aktywnym gościom dostać się na stronę czeską - czy to na spacer, czy też na kolację - w Masarykovej Chacie ( można płacic w PLN). Ciekawą opcją jest także "żywa kolacja" nieopodal naszego obiektu. Około 500 m od nas, znajduje się malownicze łowisko pstrąga wraz z zapleczem gastronomicznym co umożliwi "złapanie" dla siebie jak i towarzyszy świeżej kolacji. Wszelkie atrakcje Zieleńca jak i okolic znajdą Państwo w naszym przewodniku  tutaj.

Również latem jest pięknie w Zieleńcu! To idealna pora roku na zwiedzanie atrakcji Ziemi Kłodzkiej, podziwianie naszych niepowtarzalnych krajobrazów i przede wszystkim pójścia w góry - samemu lub z rodziną.

Ski&Spa w Zieleńcu to miejsce, w którym spędzicie Państwo niezapomniany urlop! Posiadamy przytulne i ciepłe pokoje, narciarnie, gospodę, grill oraz miejsce na ognisko. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny parking oraz Wi-Fi. Oferujemy śniadania oraz zróżnicowane obiadokolacje zawarte w cenie pobytu, dostępne do późnych godzin wieczornych. Państwa pobyt z pewnością uatrakcyjni bezpłatny i nieograniczony dostęp do strefy SPA 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zachęcamy do kontaktu z nami. Wszelkie informacje na temat ceny i dostępności znajdą Państwo choćby tutaj. Zapytania rezerwacyjne można składać także poprzez nasz formularz rezerwacyjny.

 

Zapraszamy do Ski&Spa w Zieleńcu!

Tel./fax: 74 866 93 07

Tel. kom. 607 43 22 29 

zapytania : skispa@skispa.eu