Rozumiem

Stosujemy ciasteczka, żeby jeszcze lepiej działałać dla Ciebie. Zapraszamy do Zieleńca!

Narty

Zieleniec do idealne miejsce, by poczuć białe szaleństwo!

Zieleniec jest jednym z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. Przyjeżdżając do Hotelu Ski&SPA mogą Państwo wybrać narty zjazdowe lub biegówki! W miejscowości znajduje się aż 28 wyciągów, które pozwalają nam dostać się na trasy zjazdowe o bardzo zróżnicowanej trudności. Zieleniec ma bogatą ofertę – dla osób lubiących szybkość i adrenalinę, a także dla tych, którzy wolą spokojniejsze zjazdy. Zwolennicy nart biegowych również mają wiele możliwości – niemal 200 km tras przebiegających przez lasy z możliwością podziwiania pięknych widoków i zimowej aury. Trasy biegowe w znacznej części przebiegają po stronie naszego południowego sąsiada, dzięki temu po wysiłku na nartach macie Państwo możliwość zatrzymania się w czeskiej gospodzie i spróbowania prawdziwego, czeskiego piwa. Zarówno narty zjazdowe i biegówki zapewniają sporo atrakcji!

Dobra lokalizacja Zieleńca sprawia, że śnieg leży tu niemal przez pół roku! Z całą pewnością cenną informacją będzie fakt, że nasz ośrodek znajduje się w bliskim sąsiedztwie stoku narciarskiego, tuż obok wyciągu. Zatrzymując się w Ski&SPA macie Państwo narty na wyciągnięcie ręki!

A gdzie się udać na nartach?

Przyjeżdzając do Zieleńca możecie Państwo pojeździć na trasach zjazdowych i biegowych. Trasy zjazdowe są zróżnicowane pod względem trudności – zatem każdy znajdzie coś dla siebie! Dla uprawiających freestyle na nartach lub snowboardzie miejscowość oferuje snowpark oraz pełnowymiarową rynnę – halfpipe.

Trasy zjazdowe i wyciągi są tak rozmieszczone, że bez ściągania nart lub deski można przejechać cały Zieleniec. Zakładając biegówki mamy możliwość przejechania niemal 200 kilometrów i podziwiania zakątków przepięknych Gór Orlickich. Większość z tych szlaków prowadzi przez Czechy. Możemy dotrzeć do Masarykovej Chaty, schroniska, w którym napijemy się piwa i zregenerujemy siły do dalszej jazdy

Dopiero zamierzasz rozpocząć przygodę z nartami? Zapraszamy do naszej szkółki narciarskiej i wypożyczalni!

Nie masz cierpliwości do nauki swojej pociechy jazdy na nartach ? Nic prostszego - skorzystaj z naszej usługi " No kids" by miec choć chwilę wytchnienia dla siebie.