Obiekt

Zapraszamy do nas!

Ski & Spa w Zieleńcu to miejsce, w którym spędzicie Państwo niezapomniany urlop! Posiadamy przytulne i ciepłe pokoje, narciarnie, gospodę, grill oraz miejsce na ognisko. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny parking oraz Wi-Fi. Oferujemy śniadania oraz zróżnicowane obiadokolacje ( zimą ) zawarte w cenie pobytu. Nasza gospoda otwarta jest codziennie do późnych godzin wieczornych.

Państwa pobyt z pewnością uatrakcyjni bezpłatny i nieograniczony dostęp do strefy SPA – m.in. jacuzzi, sauny, groty solnej, pokoju relaksu. Posiadamy także wypożyczalnie rowerów, także elektrycznych.

Przyjeżdżając do Ski&Spa w Zieleńcu macie Państwo dostęp do wielu aktywności, m.in. jazdy na nartach, snowboardzie, rowerze, a także nordic walking, aerobiku, joggingu, wycieczek pieszych czy wspinaczki. Na terenie obiektu posiadamy akcesoria niezbędne do gry w darty, bulle, disc golfa, badmintona. Posiadamy także monitorowane i zamykane miejsce na przechowywanie własnych nart i rowerów. Dla dzieci latem zapewniamy także zewnętrzny dmuchany basen, a dla rodziców - leżaczki do opalania.

Serdecznie zachęcamy do rezerwowania pobytów w naszym obiekcie, czy to w celu odpoczynku,

czy też w celu zwiedzenia wszelkich atrakcji gór Orlickich i Stołowych.

Ski & Spa Zieleniec

Gospoda

Posiłki u nas - przygotowujemy z niezwykłą pieczołowitością. W naszej Gospodzie dbamy o pełne brzuchy naszych gości, serwując typowe polskie dania z lokalnych produktów. Szczególnie pstrąga czy to smażonego czy wędzonego z naszej wędzarki. Nikt od nas głodny nie wyjdzie, a i ceny bardzo przystępne.

Pokoje

Po aktywnym dniu na nartach czy rowerze, każdy musi mieć wygodne miejsce,
w którym będzie mógł odpocząć po intensywnym dniu i zebrać siły na dalsze dni.

Strefa Spa

Po wyczermującym dniu w naszym SPA możecie Państwo korzystać bez ograniczeń z sauny suchej, jacuzzi, groty solnej, światłoterapii IR, aromaterapii i biczów wodnych

Strefa zabiegów

Po wyczerpującym dniu w naszym SPA możecie Państwo korzystać bez ograniczeń z sauny suchej, jacuzzi, groty solnej, światłoterapii IR, aromaterapii i biczów wodnych

Grill Bar

Wyobraźmy sobie spokojne popołudnie w cieniu gór. Wróciliście Państwo z wędrówki, nad głowami rozpościera sie czyste niebo – to świetny czas, żeby zrobić wspólnego, niezapomnianego grilla!
Image
Ski & Spa w Zieleńcu to miejsce, w którym spędzicie Państwo niezapomniany urlop!
Numer telefonu

Numer telefonu

+48 607 432 229
W GODZINACH:
09:00 - 19:00
Wsparcie PFR